Merhaba, ben Mehmet Deniz Aydın. 12 Şubat tarihinde Denizli’de doğdum. Küçüklüğüm oyuncak yerine elektrikli aletler ve kablolarla oynuyordum.

Henüz çok küçükken teyzemin vermiş olduğu dizüstü bilgisayardan kalkmıyor, sabahtan akşama kadar NFS U2 oynuyordum.

2004 – 2005 yıllarında benim için masaüstü bilgisayar ve internet aldı. O dönemler en büyük hobim MS PowerPoint üzerinde bulunan hazır şekiller ile resim çizmekti. Tabi birde Counter Strike 1.6 oynuyordum.

2007 yılında Metin2 ile tanıştım. Sabah akşam Metin2 oynuyordum. Tam o sıralar MS Office 2003 paketinde gelen FrontPage isimli programı gördüm. Çok şaşırtıcıydı. Bu program ile internet sitesi yapabiliyordum. Aradan bir süre geçtikten sonra Metin2’de PVP sunucular meşhur oldu. Tabi bende bir merak başladı ve sunucu kurmaya çalıştım. O esnada bir şeyler öğrendim. FrontPage ile sunucuma site yaptım. (sadece ben girebiliyormuşum bunu çok geç öğrendim)

2008 – 2009 yıllarında karşımızda bulunan markete internet sitesi kurmaya çalışmıştım. Ama siteyi yayınlamak için sunucu vb. gerekiyordu. Araştırmaya başladıkça kendimi geliştirdim ve en sonunda kendimi burada buldum.

Ayrıca 2017 yılının yaz zamanlarında fotoğrafçılığa merak saldım. Sırf merakımı yenmek için bedavaya çalıştım.

Aynı zamanlarda Arduino öğrenmeye başladım. Basit devreler, projeler hazırladım.